Jak emanować dobrą energią promiennością i szczęściem każdego dnia ☀️ 

naucz się, w jaki sposób wzbudzić w swoim ciele i otoczeniu promienną energię szczęścia, radości, obfitości

Odkryj ŚWIETLISTĄ MOC KAMIENI – Twój klucz do tajemniczego świata minerałów i ich niezwykłego wpływu na życie codzienne. Ten unikalny kurs online został stworzony z pasji do kamieni i głębokiej wiedzy o ich właściwościach, historii oraz znaczeniu w Sławiańskiej kulturze i tradycji.

To nie tylko lekcja geologii, ale przede wszystkim podróż w głąb duchowych i leczniczych właściwości, jakie oferuje nam natura.

Zapraszam Cię w podróż, która oświetli Cię wiedzą i pozwoli na harmonijne połączenie z naturalnymi elementami Ziemi.


CAŁY PAKIET:
KURS + 3 BONUSY

97 ZŁ


WEWNĄTRZ KURSU ZNAJDZIESZ MIĘDZY INNYMI: 

Szybkie efekty, proste wdrożenie i zrozumienie mocy kamieni: 

Nauczę Cię jak osiągnąć pozytywne zmiany w ciągu zaledwie najbliższych 24 godzin, korzystając z energii kamieni. To przełoży się na natychmiastową poprawię samopoczucia i lekkość w przejawianiu w świecie.
Pokażę Ci, jak znaleźć kamienie, które będą z Tobą najsilniej rezonować. 
Następnie wytłumaczę jak je rozróżniać i dobierać względem potrzeb. Po to, abyś podczas tego kursu dowiedział/a się, czego szukać, jak je ze sobą zestrajać i wiedzieć, do czego można je użyć.
Zrozumiesz dokładnie jakie mamy skały na ziemiach polskich, poznasz ich oddziaływanie na nas. To pozwoli Ci zrozumieć, jaka siła płynie z rodzimych skał i jak my możemy się od nich uczyć i czerpać.

Głęboka transformacja emocjonalna i energetyczna. Praktyczna wiedza i umiejętności:

Uczestnicy kursu uczą się, jak uwolnić się od blokujących emocji i stanów, a także jak wzbudzić w swoim ciele i otoczeniu energię radości, obfitości i spełnienia.
Podczas kursu opowiadam jaka Moc drzemie w minerałach, jakie kamienie warto nosić na ciele, jakie kamienie umieszczać w domu, a jakie w okolicy, aby uzyskać więcej harmonii, szczęścia i spokoju.
Poznasz najsilniejsze kamienie ochronne. Dowiesz się, który kamień przyciąga bogactwo, jaka skała przyciąga szczęście, a jaka może nas wesprzeć w miłości. 
Zdrowie, optymizm, radość, doenergetyzowanie, pozytywna energia - brzmi cudownie? a to tylko kilka jakości, jakie dostarczają nam skały. Przedstawię Ci, jakie jeszcze są właściwości lecznicze kamieni oraz do czego używać skały. Szerokie zastosowanie kamieni (litoterapia, masaże, zabiegi, terapie, labirynty, ceremonie).

Nauka o kamieniach i ich właściwościach. 

Kurs podkreśla samodzielne odkrywanie i stosowanie technik, co wzmacnia poczucie sprawczości, samostanowienia i autonomii.
Opowiem jak samodzielnie rozpoznawać minerały, a następnie przedstawię grupy kamieni i minerałów. Tak byś wiedział jakiego wsparcia ze strony minerałów i pierwiastków najbardziej potrzebujesz.
Udokumentuję krok po kroku jak komponować konstrukcje Kamienne (spirale ziołowe, kopczyki, kręgi, piramidy) tak byś samodzielnie mógł to odwzorować w swojej przestrzeni zarówno w domu, jak i w ogrodzie.
Podpowiem, jak z użyciem kamieni dbać o swoje energetyczne BHP, regulacje nastroju i higienę energetyczną. Jak się centrować, wzmacniać intuicję, trwać w postanowieniach, rozpoznawać emocje i mieć większą wewnątrzsterowność.

Odkrywanie własnej mocy i siły wewnętrznej.

uczestnicy zdobywają wiedzę na temat różnych rodzajów kamieni, ich zastosowań, a także jak je odpowiednio dobierać do swoich potrzeb energetycznych i emocjonalnych.
Wytłumaczę jak oczyszczać przestrzeń, trzymać przestrzeń w radości i spokoju, co to jest ochrona energetyczna jak okadzać prawidłowo przestrzeń i dlaczego jest to ważne dla miejsca, w którym przebywasz.
Chcesz mieć lepsze wyniki w pracy, zarabiać więcej pieniędzy, budzić się wypoczętym i wyspanym - to świetnie, w tym miejscu pokaże Ci jak układać kamienie względem potrzeb, pory dnia i pracy twórczej.
Nabyte umiejętności przyczyniają się do lepszego zdrowia, większej radości i optymizmu w życiu codziennym, a także poprawiają relacje osobiste i zawodowe.

Zrozumienie związków z przyrodą i tradycją:

kurs włącza elementy wiedzy o rodzimych skałach, co pozwala na lepsze zrozumienie lokalnej kultury, tradycji i historii.
Dowiesz się, dlaczego nie powinniśmy, a wręcz nie możemy kupować kamieni sprowadzanych z zagranicy. włącznie z biżuterią i kamieniami szlachetnymi.
Przedstawię jak przechowywać kamienie, oczyszczać je i ponownie ładować. To bardzo newralgiczna wiedza. Ponieważ kamienie źle użytkowane (wyeksploatowane) nie tylko mogą pobierać z nas energię, ale powodować głębokie deregulacje, dysharmonie i szkody. 
Nauczę Cię jak przywracać minerałom ich pełną moc i opowiem, kiedy dana skała powinna udać się na urlop i zasłużony odpoczynek :).

Wsparcie w codziennym życiu. Dostęp do materiałów na własnych zasadach:
 

Cała ta wiedza jest dla Ciebie dosłownie na wyciągnięcie ręki. zdaje sobie sprawę, że cały ten pakiet posiada ogromną wartość, a Ty możesz przekonać się o tym właśnie teraz . bez żadnego ryzyka i wydawania fortuny.
kurs oferuje elastyczność w dostępie do materiałów, co umożliwia naukę w dogodnym czasie i tempie.

Daję Ci możliwość sprawdzenia tych wyjątkowych nagrań w praktyce. Będziesz mógł bez żadnych ograniczeń, odtwarzać materiały, kiedy tylko zechcesz i ile razy będziesz miał na to ochotę.
ŚWIETLISTA MOC KAMIENI to kurs, który zmieni Twoje postrzeganie otaczającego świata i pozwoli Ci czerpać z mocy, jaką daje nam Mama Ziemia. Przekonaj się, jak głęboko kamienie mogą wpłynąć na Twoje życie i doświadcz harmonii, jaką przynoszą. Zacznij swoją przygodę i włóczykijstwo już teraz!

DODATKOWO Otrzymasz 3 Bonusy

KTÓRE dadzą ci poczucie mocy i sprawczości 

Tworzenie Miejsc Mocy

Podczas kursu dowiesz się jak krok po kroku konstruować własne miejsca mocy, tak by nie zaburzać równowagi w naturze i środowisku, kreować z intencją światła, wzrostu i dobroci.
Miejsca mocy to potężne energetyczne skupiska, do których należy podchodzić z ogromnym szacunkiem, ale też odpowiednim przygotowaniem technicznym.

Stare zwyczaje Słowian

Na nagraniu umieszczę gawędę o pradawnych Sławińskich i Lechickich wierzeniach oraz o rodzimych praktykach przyrodniczych i duchowych. 
Wytłumaczę, jakie przeprowadzano obrządki, dlaczego były dla nich ważne i jak kamienie, słowa, runica, a nawet głagolica są ze sobą połączone.

Osobiste kodowanie minerałów

Na zakończenie szkolenia dam CI potężne narzędzie, jakim jest kodowanie minerałów, to wymagająca umiejętność dlatego zostawiłam ją na sam koniec. 
W tym miejscu dowiesz się jak wplatać w energetyczne akumulatory mocy swoje intencje i afirmacje, by przyspieszyć w czasie pragnienia i manifestacje.


W TYCH MATERIAŁACH ZNAJDZIESZ DOKŁADNE INSTRUKCJE, DZIĘKI KTÓRYM UWOLNISZ SIĘ OD NISKOWIBRACYJNYCH EMOCJI ORAZ CIĄGŁEGO BRAKU ENERGII DO DZIAŁANIA

PAKIET JEST DLA CIEBIE, JEŚLI

Zależy Ci na dobrym samopoczuciu i lekkości w działaniu, ale ciągle czujesz, że kręcisz się w kółko i nie wiesz, w jaki sposób sobie z tym poradzić 


Czujesz się zagubiony i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, aby Twoje życie wyglądało, tak jak tego pragniesz


Masz problemy w interakcji z otoczeniem i chcesz poczuć się pewnie w każdej sytuacji


W twoich relacjach z otoczeniem pojawiają się toksyczne zachowania, kłótnie, nagłe wybuchy emocji, nad którymi nie potrafisz zapanować 


Stawiasz się poniżej swojego partnera i nie potrafisz świadomie komunikować swoich potrzeb


Nie masz pojęcia, w jaki sposób uwolnić się od niskiego poczucia własnej wartości i braku wiary w siebie


Oferta limitowana

CAŁY PAKIET 97 ZŁ

Cena regularna

794 PLN

Szybkie i trwałe rezultaty
Głęboka integracja i połączenie z naturą
praktyczna wiedza o kamieniach i minerałach
zrównoważone i świadome podejście do zasobów lokalnych i środowiska
techniki samopomocy i samorozwoju 
Zrozumienie i stosowanie skał
Personalizacja działań, kontakt z intuicja
Budowanie harmonijnych przestrzeni życiowych
Rozwój osobisty i duchowy
Społeczność i wsparcie
GWARANCJA SATYSFAKCJI ALBO ZWROT PIENIĘDZY!!!

100% BEZ RYZYKA!
SPRAWDŹ JAKOŚĆ NAGRAŃ W PRAKTYCE BEZ OBAW PRZEZ 20 DNI!

Uzyskaj dostęp do całego pakietu już dziś! 

Za kilka minut znajdziesz się w gronie szczęśliwców, którzy skorzystali z tej limitowanej oferty.

Przez następne dni odtwarzaj nagrania codziennie. Wystarczy 20 min Twojego czasu i zaczniesz obserwować bŁYSKAWICZNE zmiany w TWOICH RELACJACH Z samym sobą, swoim otoczeniem i środowiskiem wokół ciebie. 

Przekonaj się na własnej skórze i doświadczaj każdego dnia STAwania SIĘ w pełni sobą. istotą, którą tak naprawdę jesteś, dobrą, cudowną, radosną i pogodną.

Wierzę, że energia we wszechświecie powinna pozostać w równowadze, dajesz, dostajesz. Ludzie często nie doceniają wartości, którą dostają za darmo.

Dlatego jedyne czego od Ciebie oczekuję to niewielka wymiana, którą jeśli zechcesz, będziesz mógł odzyskać w ciągu 20 dni.

JEŚLI W NIE ZAUWAŻYSZ EFEKTÓW WYŚLIJ MI MAILA: KONTAKT@ANGELALANDOWSKA.COM, A JA ZWRÓCĘ CI TWOJE PIENIĄDZE.

Biorę całe ryzyko na swoje barki, ponieważ chcę, abyś czuł/a się bezpiecznie i mógł/ mogła podjąć to małe, wolne od ryzyka zobowiązanie, aby zmienić życie, na takie, na które prawdziwie zasługujesz!

Angela.Landowska

Twórca Projektu

Angela Landowska

Jestem artystką, której całym światem jest natura. 

Z wykształcenia i zamiłowania nie tylko jestem arteterapeutką, ale również ekolożką i to właśnie miłość do świata roślin i przyrody pobudza moją wyobraźnię. 

Merytoryką uzupełniam to, co podpowiada mi kreatywność, a wyrażam się za jej pomocą w malarstwie, pisarstwie, poezji, fotografii, environmental art, land art, naturalnej sztuce, artywizmie, tworzeniu artystycznej biżuterii i kompozycjach z suszonych kwiatów.

Mieszkam nad morzem gdzie nieustannie napędzają i inspirują mnie słońce, wiatr, woda, piasek, zmienność pór roku, ich różnorodność i barwy. 

Historie drzew, które były świadkami minionych wydarzeń, nasz życiowy mentor i nauczyciel.

Baśniowość przyrody i jej odczuwanie jest moją drogą do wnętrza, do duszy. Naturą przenoszę się do zaczarowanej krainy, w którą mam nadzieję zabrać Cię ze sobą.

Moją sztukę wykonuję z naturalnych surowców, gdy maluję używam faktury słonecznego piasku znad morza, do sosnowych ram dodaję ususzone kwiaty z ogrodu mamy, biżuterię zaś tworzę z różnych odmian drewna. 

Jestem głęboko zauroczona i poruszona opowieściami przyrody i jej uzdrawiającymi właściwościami, które są zawarte w moich artystycznych smakołykach.

Najczęściej zadawane pytania:

Czy to zadziała w moim przypadku?

Gwarantuję Ci, że zanim stworzyłam ten projekt sprawdziłem skuteczność moich technik w pracy z tysiącami osób. 

We wszystkich przypadkach efekty były odczuwalne wręcz natychmiastowo!

Stosuj się do wskazówek i porad podanych w materiałach, a odczujesz zmiany jeszcze tego samego dnia.

Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów?

Od momentu dołączenia do kursu masz do niego dostęp przez calusieńki rok. 

Daję Ci dostęp na tak długo, ponieważ wiem, że materiał jest dość obszerny i pewnie wielokrotnie będziesz chciał wrócić do niektórych materiałów :)

Gdzie znajdę dostęp do materiałów?

Na Twojego maila po zakupie zostaną wysłane dwie wiadomości, jedna z potwierdzeniem transakcji. 

Druga z danymi do logowania. 

Sprawdź koniecznie folder spam!

Materiały  są nagrane w formie audio i video. Nagrania zamieszczone są na platformie angelalandowska.com

Po podaniu loginu i hasła masz dostęp do swojego konta.

Czy naprawdę dajesz 7-dniową gwarancję ?

Oczywiście, że tak!

Jestem pewna jakości swoich materiałów, dlatego nie boję się oferować takich gwarancji.

Wierzę, że energia we wszechświecie powinna pozostać w równowadze, dajesz, dostajesz. 

Dlatego jedyne czego od Ciebie oczekuję to niewielka wymiana, którą jeśli zechcesz, będziesz mógł odzyskać w ciągu 7 dni.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Napisz do mnie na: kontakt@angelalandowska.com

Copyright © Angela Landowska

Wszystkie Prawa Zastrzeżone.

Polityka Prywatności

Podaj swój imię oraz e-mail,
aby przejść dalej.

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz informacji handlowych.

Close
Twój koszyk0
Brak produktów w koszyku!