Kamienie oddziałują na każdy żywy organizm na zasadzie rezonansu.
Występują w nich dokładnie te same biopierwiastki, które wchodzą w skład związków chemicznych znajdujących się w organizmie człowieka.

W zależności od energii, jaką posiada dany kamień, jego wibracja, może działać leczniczo na ciało, umysł i duszę. Istnieją kamienie, które uzupełniają energię, jeśli czujemy jej brak, są również takie, które działają odwrotnie, pobierając nadmiar energii i uspokajają nas. Możemy sięgnąć po kamienie, które harmonizują, przywracają równowagę organizmowi, pomagają w walce z chorobami i schorzeniami, przywracają prawidłowe krążenie energii w organizmie.
W zależności od energii kamieni ich dobroczynny wpływ obejmuje nie tylko ciało, ale również umysł i emocje.

Kamienie możemy stosować zarówno w terapii jak i zabiegach (rozluźniających, na bóle głowy, kości, mięśni i stawów, na worki pod oczami). Minerały możemy stosować przy masażach, wszelkich rytuałach wszystkich żywiołów np (rytuał oczyszczenia, energetyzowania, odpuszczenia, uziemienia). Kamyki możemy stosować podczas harmonizowania naszego ciała i umysłu, do tworzenia żywej wody i wielu wielu innych (wszystko zostało szerzej omówione i przedstawione w ebooku i filmach instruktażowych)

Pięć żywiołów :
Żywioły są obecne w świecie zewnętrznym, ale również w świecie wewnętrznym — w organizmie każdego człowieka. Rozmaite proporcje i związki między żywiołami w naszym organizmie decydują o indywidualności każdego z nas. W wielu rdzennych prastarych kulturach, uważa się, że pięć żywiołów – Ziemia, Woda, Ogień, Powietrze i Eter – stanowi istotę wszystkich rzeczy i procesów.

ziemia, woda, ogień, powietrze, eter/kwintesencja
Wszystkie one współpracują ze sobą w harmonii.

Wyświetlanie jednego wyniku