• Angela Landowska
 • VOLCANIC-MIRAGE-Copyright.2022.Angela.Landowska
 • VOLCANIC MIRAGE
 • VOLCANIC MIRAGE
 • VOLCANIC-MIRAGE-Copyright.2022.Angela.Landowska
 • VOLCANIC-MIRAGE-min-768×525-1.jpg
 • Angela Landowska

VOLCANIC MIRAGE

2,400.00

Moja kreatywność płynie z wody, słońca, wiatru. Ich dźwięków, zapachów i smaków. Zanurzenia siebie w sobie jako moim strumieniu, melodii, zwierzęciu, drzewie.

Obraz został wykonany i namalowany cząstkami gleby z różnych kontynentów. Elementami i minerałami gliny, błota, mułu, ziaren piasku, a także trocin, kory cynamonu, pyłem wulkanicznym z Islandii oraz stworzonymi przeze mnie farbami naturalnymi i pigmentami roślinnymi. Do ekstrakcji koloru na obrazie obdarzył między innymi: krwawnik, mlecz, orzech włoski, wyciąg z kory klonu, kora dębu i nagietek. 

Początkiem tworzenia pigmentu jest moment zbierania ziół, płatków kwiatów, pąków, liści, traw, owoców, warzyw. Następnie ich suszenia, mieszania, gotowania, komponowania i wiązania farb by były trwałe. Tak byście mogli cieszyć się bogactwem lasu i ogrodu przez cały rok oraz abyście mogli czerpać ze sztuki przyjaznej dla świata ludzi, roślin i zwierząt. 

Przed namalowaniem obrazu medytuję ze słońcem. Oczyszczam umysł. Maluję gdy moje myśli są pewne i płyną w harmonii, a emocje są pozytywne. Najważniejsze dla mnie jest przeniesienie na płótno czystej, dobrej energii, tworzenia opiecznej sztuki, zawarciu intencji szczęścia i promienności.  Po więcej informacji zapraszam do opisu poniżej 🙂

wymiary: 60cm x 90cm

kolekcja: Opowieści Niesione Piaskiem

NAPEŁNIONY INTENCJAMI:

 • rozwiązanie mirażu pragnień
 • zwiększające się uniesienie zachwytu
  intencja dodatkowa to
 • zmysłowość i pasja

 

Napisz do mnie z pewnością się w tym spotkamy 🌞

 


Naturalna Sztuka

 

Jako propagatorka sztuki Ziemi, sztuki środowiskowej i ekologicznej ze szczególnym zwróceniem uwagi na przyrodę i jej zachowanie, maluję, kreuję i tworzę z poszanowaniem wszystkich istot i ich integralności. 

Jestem artystką, której całym światem jest natura. Z wykształcenia i zamiłowania nie tylko jestem arteterapeutką, ale również ekolożką i to właśnie miłość do świata roślin i przyrody pobudza moją wyobraźnię. Merytoryką uzupełniam to co podpowiada mi kreatywność, a wyrażam się za jej pomocą w malarstwie, pisarstwie, poezji, fotografii, tworzeniu artystycznej biżuterii i kompozycjach farb z suszonych kwiatów.

Tworzę z nurtami i obszernymi dziedzinami jakimi są environmental art, land art, naturalna sztuka, artywizm, aktywizm, zdrowie, rozwój, świadome zrównoważone wzrastanie i weganizm.

Poprzedzając przystąpienie do mojego unikalnego procesu twórczego, medytuję przed zawitaniem do płótna tak by przenieść tylko jasną, pewną i dobrą energię. Całość moich prac jest ekologiczna, wegańska i została zrealizowana od początku do końca w sposób zdrowy i odpowiedzialny – nie używam klasycznych gruntów i werniksów, w zamian za to stosuję aloesy, woski i oleje, więcej o tym na moim kanale na yt 

Pigmenty powstały z potrzeby serca i wołania świata. Chcąc tworzyć nie naruszając integralności swojej i przyrody wymyśliłam i opatentowałam innowacyjną metodę ekstrakcji pigmentów roślinnych.

Początkiem tworzenia pigmentu jest moment zbierania ziół, płatków kwiatów, pąków, liści, traw, owoców, warzyw. Następnie ich suszenia, mieszania, gotowania, komponowania i wiązania farb by były trwałe. 

Tak byście mogli cieszyć się bogactwem lasu i ogrodu przez cały rok oraz abyście mogli czerpać ze sztuki przyjaznej dla świata ludzi, roślin i zwierząt.

Długo dywagowałam nad stworzeniem tego dzieła i jestem bardzo dumna mogąc się z Wami nim podzielić.

Z moich rąk do Waszych dusz i serc. Dla lepszego świata wypełnionego naturalnymi kolorami, aromatami i radością zaczarowaną w moich słonecznych obrazach. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o pigmentach i procesie twórczym zapraszam do artykułu 🙂 

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska