• Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska
 • Angela.Landowska

Piasek z Miejsca Mocy ~ Bałtyk Dąbki

25.00

Piasek z Miejsca Mocy ~ Bałtyk Dąbki ziarenka nadmorskiego piasku zaczarowane w szklanym flakoniku. Piasek z różnych części Polski reprezentuje rozmaite moce i wartości. Ziarenka takiego piasku są pomocne w prowadzeniu ceremonii, rytuałach, modlitwach, medytacjach, w celu pogłębienia świadomego śnienia oraz gdy chcemy odeprzeć energie których na sobie nie chcemy.


NAPEŁNIONY INTENCJAMI:

 • – obecność
 • – wybaczenie
 • – kontemplacja

INTENCJA DODATKOWA:

 • – spokój
   PRODUKT:
polski, naturalny, nadmorski
   MATERIAŁY:
ziareneczka z Bałtyku
   WYMIARY:
2,3 cm x 3 cm,  6ml, 6g
   KOLOR:
jasnobrązowy, brązowy, piaskowy, morski

Piasek z miejsc mocy


Miejsca Mocy

Na naszej Polskiej ziemi obfitości znajdują się skarby i miejsca, które charakteryzują się wysoką częstotliwością. Wibrują i kalibrują na wzmożonej rozświetlonej gęstości – takie miejsca nazywamy miejscami mocy, a są to m.in. : Ślęża, Góry Stołowe, Łysa i Jasna Góra, Wybrzeże Bałtyckie 🙂

To lokacje, które charakteryzują się wyjątkowymi, specyficznymi tylko dla tego regionu właściwościami. Mogą być źródłem mocy, energii, duchowych doznań lub energetycznej siły.

Piasek z miejsc mocy może wspierać medytacje, rytuały, celebracje czy uzdrawiania. Ziarenka z tych miejsc wciąż zachowują cechy ziemi z której zostały zaczerpnięte i niezmiennie nimi emanują wraz z energią słońca i radosnymi promieniami, które w sobie zgromadziły.

W kulturach i religiach istnieją miejsca uważane za święte lub emanujące mocą, gdzie ludzie udają się na modlitwy, pielgrzymki lub praktyki duchowe.

Liczne konteksty naukowe podają, że miejsca mocy odnoszą się do obszarów, gdzie występują naturalne źródła energii, energia geotermalna, skondensowana treść zapisu wody lub formacji skalnej.

Do czego można używać piasek z miejsc mocy

Ziarenka takiego piasku są pomocne w prowadzeniu ceremonii, rytuałach, modlitwach, medytacjach, malowaniu terapeutycznym i intuicyjnym, tworzeniu sensorycznym i sensoplastycznym, w celu pogłębienia świadomego śnienia oraz gdy chcemy odeprzeć energie których na sobie nie chcemy. Jako ciekawostkę dodam, że piaskiem możemy tworzyć dźwięk np. w instrumencie muzycznym jakim jest kij deszczowy, grzechotki, marakasy.

Rytuały i Ceremonie to momenty świadomości i czułości naszego wewnętrznego stopnia gęstości, naszej wewnętrznej częstotliwości. To zbiór specyficznych sekwencji, płynności ruchów, zapisów i wypowiedzi w którym głęboko się z sobą spotykamy. Rytuał jest niekiedy traktowany jako synonim słowa obrzęd, a obrządek stanowi odzwierciedlenie duchowości – nauki i tradycji.

Medytacja to bezpośrednie doświadczanie bieżącego momentu, bycie tu i teraz i odczuwanie. to obserwacja własnych myśli, emocji i doznań, to również skupienie świadomości polegające na wnikliwym obserwowaniu i akceptowaniu tego, co do nas przychodzi w danym momencie, bez oceniania czy krytykowania tego. Może obejmować zatrzymanie uwagi na oddechu, na fizycznym odczuciu ciała, na dźwiękach lub na innych aspektach bieżącego doświadczenia.

Zbierając piasek pytam go czy wyraża na to zgodę i czy chce uczestniczyć w naszej ludzkiej przygodzie – od teraz jako kompan i wsparcie ✨️

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska