Konsultacje

 

Prowadzę konsultacje terapeutyczne, arteterapeutyczne. Wykładam zajęcia z plastyki sensorycznej, sensoplastyki, malowania intuicyjnego.

Podczas moich sesji łączę style równych prac z dziedziny psychologii jak i z nurtami i obszernymi dziedzinami jakimi są environmental art, land art, naturalna sztuka, artywizm, aktywizm, zdrowie, rozwój, a także świadome zrównoważone wzrastanie.

Arteterapia to terapia artystyczna, która łączy różnego rodzaju formy sztuki (m.in. plastykę, rzeźbę, taniec) w procesie terapeutycznym oraz rehabilitacyjnym dzieci i dorosłych. Arteterapia znajduje zastosowanie także w terapii seniorów, gdzie jest doskonałym sposobem na usprawnianie intelektualne, fizyczne oraz zdolności psychosomatyczne. Wpływa na poprawę jakości zmysłów, integralności i weń odczuwania.

Malowanie Intuicyjne polega na połączeniu się z swoją duszą i pójściem za głosem intuicji. Bez schematów, wytycznych czy konstrukcji. Jesteś tylko Ty, pigmenty, papier, pergamin czy płótno. Malowanie intuicyjne polega na rozwijaniu swojej świadomości, duchowości, kreatywności, otwarciu serca, wejściu w podświadomość, nadświadomość i skomunikowaniu się ze swoim wnętrzem.

Sensoplastyka to zajęcia plastyczne z wykorzystaniem wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji a nawet smaków jak ma to miejsce w przypadku użycia pigmentów roślinnych. Sensoplastyka oddziałuje na wszystkie zmysły jednocześnie i pomaga dzieciom i dorosłym rozwijać nieskrępowaną aktywność na wszelkich kreatywnych i kreacyjnych płaszczyznach.

Podczas sesji dobieram jakość i materiały najbardziej dobrane pod indywidualne potrzeby i możliwości. Możemy się spotkać zarówno w moim gabinecie jak i podczas sesji online.  Jeśli czujesz przestrzeń pod zmianę i chęć pracy nad integralnością ~ to zapraszam.

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3