Spotkania Poetyckie

 

Spotkania poetyckie to wydarzenia kulturalne, podczas których jako prowadząca i autorka zapraszam miłośników poezji do spotykań by dzielić się swoimi wierszami, twórczością poetycką i zanurzać się w konstatacji i refleksji.

Pełniąc rolę zwierzchniczki i moderatorki, pomagam stworzyć przyjazną i inspirującą przestrzeń dla poetów i sympatyków poezji do dzielenia się swoją twórczością i zaczarowywania przestrzeni słowem. 

Podczas prowadzenia wieczorku poetyckiego obdarowuje moich współtowarzyszy zrozumieniem i miłością do poezji. To pomaga w stworzeniu atmosfery, w której poeci i uczestnicy czują się docenieni i zrozumiani.

Organizując wydarzenie przygotowuję harmonogram, wybieram miejsce spotkania, a także dbam o detale techniczne, takie jak mikrofon i nagłośnienie.

Na początku wieczorku serdecznie witam i rozgaszczam uczestników, opowiadam o przebiegu i charakterze wieczoru. Przedstawiamy się sobie i zaczynamy czarowanie.

W międzyczasie moderuję dyskusje i prezentacje, dbając o zachowanie płynności i przestrzeganie ustalonych czasów wystąpień.

Pomagam w stworzeniu atmosfery sprzyjającej wyrażaniu uczuć i emocji poprzez delikatne wprowadzenie, zachęcanie do podziękowań i pochwał.

Co jakiś czas mogą intuicyjnie i z przepływu pojawić się pytania lub krótkie rozmowy z poetami po wystąpieniach, co może pomóc w rozwinięciu tematów i wzbogaceniu dyskusji. 

Na zakończenie spotkania poetyckiego podziękuję wszystkim uczestnikom i podsumowuję wydarzenie.

✨ Jeśli czujesz się zainspirowany i chciałbyś zaprosić mnie do siebie na poprowadzenie wydarzenia napisz przez formularz albo zadzwoń. Wszystkiego jasnego. 🌞

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska

Nie znaleziono produktów, których szukasz.