Ceremonie

 

✨ Prowadzenie ceremonii duchowej jest związane z organizacją i przewodzeniem ~ prowadzeniem obrządku lub uroczystości mającej na celu świadomy rozwój. To także głębokie czucie i zrozumienie, integralność, przepływ. Wspierają w odkrywaniu energii życia, świata światła i codziennej celebracji.

Na początku pomogę Ci zdefiniować cel ceremonii, dlaczego chcesz abym ją poprowadziła i jaką nową jakość chcesz osiągnąć. Czy jest to zawinszowanie  określonej chwili, rytuał duchowy, modlitwa, czy inny akt duchowego znaczenia.

Następnie indywidualnie dobierzemy miejsce do przeprowadzenia ceremonii. To może być góra, opieczna przestrzeń Twój lub mój dom, łąka, spotkanie nad morzem lub w lesie.

Jeśli zechcesz możesz zaprosić osoby współtowarzyszące. Powiadom mnie o tym uprzednio abym mogła poinformować ich o celu i przebiegu ceremonii.

W kolejnej części wybiorę odpowiednie materiały oraz minerały, które będą używane podczas ceremonii. Na przykład kamienie, zioła, pigmenty, kadzidła, różdżki, kwiaty i inne artefakty o znaczeniu duchowym.

Podczas prowadzenia ceremonii zachowujemy spokój i równowagę. Nie ważne czy będzie to śpiew, medytacja, modlitwa, rytuał. Skupimy się na oddechu, uważności i obecności energii.

Zaplanujemy wspólnie intencje, marzenia i afirmacje, które wpleciemy do ceremonii. Poprowadzę Cię przez to doświadczenie i przekaże przesłania zaistniałych zjawisk.

Ceremonia ma klarowny początek i zakończenie. Domykam ją tak by wszystko zostało zwieńczone zgodne z energetycznym bhp. Również w tym miejscu skupimy się na wdzięczności i ukojeniu.

Po zakończeniu ceremonii usiądziemy do wspólnej refleksji i dzielenia się swoimi uczuciami, przemyśleniami i doświadczeniami. Jeśli będziesz miał/a ochotę możemy rozpalić ogień i wspólnie biesiadować i kontemplować  przebieg procesu i jakości jakie się właśnie pojawiły.

Pamiętaj przez cały czas będę przy Tobie, będę Cię prowadzić i się Tobą opiekować. Dbam o to by tworzyć dobre i wydobywać z nas to co najlepsze (nawet jeśli to oznacza integrowanie Twojego cienia, czy traum). Dużo światła dla wszystkich, już czuję jak się rozświetla. 🌞

Jeśli czujesz inspirację i chcesz rozpocząć tę przepiękną przygodę wraz ze mną napisz przez formularz albo zadzwoń 🙂 Wszystkiego jasnego. ✨

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska

Nie znaleziono produktów, których szukasz.