Sortuj wg.
W tej części skupiam się na połączeniu z minerałami oraz światem liści, drzew, kwiatów i pigmentów roślinnych w symbiozie, szacunku i komunikacji, jaką człowiek powinien darzyć siebie i królestwo roślin.
W tej kompozycji tworzy się przepiękna opowieść o Naszej planecie, koegzystencji we współistnieniu oraz więziach i podobieństwach, jakie są między nami.
Jesteśmy częścią przyrody, nie czymś obok niej. Dlatego tak ważne jest, by jak najczęściej przebywać w naturalnym otoczeniu i otaczać się tym, co prawdziwe: drewnem, kamieniami, roślinami. Gdy ozdabiamy siebie i swoje wnętrza naturalnymi farbami i dekoracjami, wracamy do pierwotnej harmonii, do spokoju, uziemienia i poczucia, że jesteśmy w domu.
To zaproszenie do spokojnego powrotu do pierwotnej relacji z naturą, by zobaczyć w przyrodzie i roślinach nie tylko materię, ale też pamięć Ziemi, delikatny język znaków i cichą obecność, która uczy uważności, harmonii i łagodnego współbycia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16















