Kamienie Żywiołów

 

Kamienie oddziałują na każdy żywy organizm na zasadzie rezonansu. Występują w nich dokładnie te same biopierwiastki, które wchodzą w skład związków chemicznych znajdujących się w organizmie człowieka. W zależności od energii, jaką posiada dany kamień, jego wibracja, może działać leczniczo na ciało, umysł i duszę.

Istnieją kamienie, które uzupełniają energię, jeśli czujemy jej brak, są również takie, które działają odwrotnie, pobierając nadmiar energii i uspokajają nas. Możemy sięgnąć po kamienie, które harmonizują, przywracają równowagę organizmowi, pomagają w walce z chorobami i schorzeniami, przywracają prawidłowe krążenie energii w organizmie. W zależności od energii kamieni ich dobroczynny wpływ obejmuje nie tylko ciało, ale również umysł i emocje.

Kamienie możemy stosować do wszelkich rytuałów, w celu podniesienie swojej częstotliwości i wibracji miejsca. Do wszelkich rozwojowych aktywności, do jogi, medytacji. Do leczenia, sauny, terapii dźwiękiem i kamieniami, terapii punktowej, lodowej.

Możemy przeprowadzać z użyciem kamieni zabiegi rozluźniające, na worki pod oczami, na bóle głowy, bóle kości, mięśni, stawów. Do zabiegów relaksacyjnych, a także zabiegów czułości czyli masaży kamieniami. Możemy się nimi centrować, harmonizować, ale i oczyszczać siebie i swoje otoczenie, a także używać je jako kamieni aktywnych i pracujących.

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5