Prowadzenie

 

✨ Prowadzę różnego rodzaju wydarzenia publiczne, kulturalne, warsztaty, seminaria, konferencje, rytuały, ceremonie, prelekcje, wykłady, imprezy, bankiety, koncerty, gale i uroczystości. Podczas konwentów ekologicznych, paneli dyskusyjnych, konferansjerskich, a także spotkań poetyckich pełnię rolę zwierzchniczki lub mistrzyni ceremonii.  Zachęcam do aktywnego udziału uczestników, przedstawiam prelegentów, prezentuje program, prowadzę dyskusje panelowe, ogłaszam wyniki konkursów, oraz dbam o płynność i rozrywkę podczas wydarzenia.

Jestem artystką, której całym światem jest natura. Z wykształcenia i zamiłowania nie tylko jestem arteterapeutką, ale również ekolożką i to właśnie miłość do świata roślin i przyrody pobudza moją wyobraźnię. Merytoryką uzupełniam to co podpowiada mi kreatywność, a wyrażam się za jej pomocą w malarstwie, pisarstwie, poezji, fotografii, tworzeniu artystycznej biżuterii i kompozycjach z suszonych kwiatów.

Jako propagatorka sztuki Ziemi, sztuki środowiskowej i ekologicznej ze szczególnym zwróceniem uwagi na przyrodę i jej zachowanie *prowadzę wyłącznie na wydarzeniach (bezmięsnych z poszanowaniem wszystkich istot i ich integralności). 

Tworzę z nurtami  i obszernymi dziedzinami jakimi są environmental art, land art, naturalna sztuka, artywizm, aktywizm, zdrowie, rozwój, świadome zrównoważone wzrastanie i weganizm. 

Zajmuję się tematami szeroko pojętej kultury – od sztuki, przez design, muzykę, literaturę, modę, aż po filozofię, psychologię, ziołolecznictwo i zdrowie.

Współpracuję z aktywistami, osobami prywatnymi i firmami, których obszar zainteresowań jest mi bliski. Uwielbiam ruch, taniec, spacerowanie, survival, deskorolkę, melodie, ściankę wspinaczkową, górskie wyprawy i morskie żeglugi – pochodzę z Kaszub więc wszystko co z wodą mnie inspiruje i zachwyca. ✨

✨ Jeśli czujesz się zainspirowany i chciałbyś zaprosić mnie na poprowadzenie swojego wydarzenia napisz przez formularz albo zadzwoń 🙂 Wszystkiego jasnego. 🌞 

 

 

Niechaj słońce będzie z Tobą 🌞
Angela Landowska

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3